Company Logo
Android to fajna sprawa! Siedzi w ponad 70% smartfonów, w tabletach i innych urządzeniach. Opublikowany przez Google w 2008 roku, zwiększa swoją popularność lawinowo. Publikując własnoręcznie stworzony program na Google Play, masz pewność że może go znaleźć i używać kilkaset milionów ludzi. Niezły czad, no nie?! A to dopiero początek!


Najczęściej czytane

Lubię to!


ψυχοθεραπεια

Start

Nowa strona

Czasem człowiek budzi się rano (11:00) i wie, że ten dzień będzie zupełnie inny. I taki właśnie poranek zastał mnie dzisiaj. Postanowiłem założyć stronę poświęconą programom pod Androida. Nie jest to jakiś abstrakcyjny i obcy mi pomysł, zważywszy na to, że jakieś pierwsze kroki w tym temacie poczyniłem kilka miesięcy temu. No ale zawsze to jakieś wyzwanie. Trzeba będzie obudzić w sobie jakąś systematyczność i dopisywać co kilka dni parę newsów. Jak w ciągu pół roku mi się nie znudzi, to pewnie dalej samo się potoczy :)

Na tą chwilę ogólny layout i szablon mam już ustalone. Jeszcze tylko trzeba skrobnąć parę tego typu tekstów, żeby strona nie wyglądała nudno, no i można startować. Na pierwszy rzut pójdą programy nad którymi pracuję i planuję pracować. Później zaś skrobnę kilka tutoriali, żeby każdy mógł stworzyć coś swojego w tym cudownym SDK na bazie Eclipse.


Powered by Joomla!®. Designed by: drupal templates  Valid XHTML and CSS.